Neler yeni

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Beklenen telefon gelmiş gibi! Yeni adresi hemen hemen belli oldu!

spor264.com'un haberine 2020- 2021 futbol sezonunun devre arasında Adıyamanspor’dan Zonguldakspor’a transfer olan Haluk Türker'i Hendekspor'a transfer olmadan önce “Şu ana kadar 2.Lig’den 4 teklif geldi. Ancak Zonguldakspor’dan haber beklediğim için hiçbir takıma söz vermedim, dondurdum. Takımın bir tanesi ‘Ön sözleşme protokol yapalım. Zonguldakspor olmazsa ilk bizimle görüş’ dediler. Ancak ben bunu reddettim. 3.ligden de çok iyi 3-4 teklif geldi. Ama ben 3.ligde oynamak istemiyorum. Geçtiğimiz sezon ilk yarıda Adıyamanspor’da kötü günlerim oldu. Bir daha 3.lig istemiyorum” diye açıklama yapmıştı. Hendekspor ile bugün yollarını ayıran Haluk Türkeli'nin Zonguldak Kömürspor’a transfer olacağı belirtildi. Zonguldak'ta yayınlanan Pusula gazetesinin haberine göre; Sezona Teknik Direktör Cafer Aydın ile başlayan Zonguldak Kömürspor’ ile anlaşma yapan Haluk Türkeli İdman sonunda Cafer Aydın arasında yaşanan tartışma sonrasında Haluk Türkeri’nin Zonguldak Kömürspor’dan ayrılmıştı. Haluk’un takımdan ayrılması ise taraftarlar arasında büyük bir üzüntü yaşattı. Hendekspor ile yollarını ayıran Haluk Türkeri’nin geçtiğimiz sezon Zonguldak Kömürspor’da oynadığı dönemde daha çok maneviyata önem verdiği gözlenirken özellikle Zonguldak’tan da evli olması takımı kısa sürede sahiplenmesine neden olmuştu. Taraftarın da çok sevdiği Haluk Türkeri’nin devre arasında tekrar Zonguldak’a dönüp dönmeyeceği büyük bir merak uyandırdı.

Kaynak : https://medyabar.com/haber/8809810/beklenen-telefon-gelmis-gibi-yeni-adresi-hemen-hemen-belli-oldu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8