Neler yeni

Soru sor

Topluluğumuzdan Sorular Sorun ve Cevaplar Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Burcu Biricik, Nalan ve diğer rolleri hakkında ne dedi?

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
17,197
Tepkime puanı
0
“Camdaki Kız”da Nalan karakterini canlandıran Burcu Biricik, YouTube’da yayınlanan bir programa konuk oldu.

Samimi açıklamalarda bulunan güzel oyuncu, “Oynadığın roller sende kalıcı etkiler bıraktı mı?” sorusunu şöyle yanıtladı:

"ROLLERİN İÇİNDE KALMAM GEREKTİ"​


"Birçok zaman rolümüzü oynarız ve çekim bitince etkisinden çıktığımızı söyleriz. Bu benim için de önceleri böyleydi. Ancak son zamanlarda oynadığım roller, biraz daha içinde kalmam gereken roller oldu.

"DERİNLİĞİ OLAN ROLLER YORDU"​


Mesela ‘Fatma’da ön hazırlık ve tüm çekim süreci boyunca, enerjimi çok yukarılara fırlatmamaya çalıştım. O bitince Boncuk rolünde biraz daha belimi doğrultmuş, dik bir enerjide olabildim. Çünkü yelpazesi daha geniş bir roldü. Bu kadar üst üste çok fazla derinliği olan roller oynamak ister istemez yordu tabii.

"BEN NALAN'I OYNAMIYORUM"​


‘Camdaki Kız’ da mesela çok zor bir iş ama kafayı kırmaya başlayınca eğlenmeye başlıyorsun. Şaka bir yana, şunu söyleyebilirim ki; neredeyse 13 saat o karakter olarak yaşıyorsun, onunla yatıp onunla kalkıyorsun. Ben de artık diyorum ki; galiba ben Nalan’ı oynamıyorum, Nalan beni oynuyor.

"DENGE TAHTASINDA OLMAK GİBİ"​


Oyunculuk ile topluma yanlış bir şey vermemek konusunda dikkatli olmak zorundasın. Çok ezik büyümüş bir kızı oynuyorum. Profesyonel olup kızı olduğu gibi göstermem mi lazım, yoksa topluma olması gerekeni mi göstermem lazım? Denge tahtası üzerinde olmak gibi bir şey benim için."
Kaynak : https://www.muhalif.com.tr/haber/burcu-biricik-nalan-ve-diger-rolleri-hakkinda-ne-dedi-34770
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst